بنر تبلیغات در صنعت ایندکس
بنر ایمیل مارکتینگ

سیستم همکاری و کسب درآمد

ورود ثبت نام

 

 

 

دایرکتوری صنایع ایران (صنعت ایندکس) کلیه افراد علاقه مند و فعال را با شرایط عالی به همکاری دعوت می کند.

برای همکاری با صنعت ایندکس ابتدا باید با کلیک بر روی گزینه ثبت نام (در بالا و پایین همین توضیحات) در سیستم همکاری با ما ثبت نام کنید. پس از ثبت نام می توانید وارد ناحیه کاربری شوید.

در ناحیه کاربری، لینک بازاریابی اختصاصی خود را مشاهده خواهید کرد. با استفاده از این لینک و به هر روشی می توانید بازاریابی کنید و افراد را ترغیب کنید که با کلیک بر روی لینک شما، شرکت خود را به دایرکتوری صنایع ایران اضافه کنند. افراد وقتی شرکت خود را به لیست اضافه می کنند می توانند گزینه های رایگان یا پولی (با امتیازات ویژه) را انتخاب کنند.

شما می توانید کلیه شرکتهایی که از طریق لینک شما در سایت صنعت ایندکس عضو شده اند را در ناحیه کاربری خود ببینید. کسانی که از طریق لینک شما وارد صنعت ایندکس شوند، تا 60 روز پس از آن، اگر عضویت یا پرداخت انجام دهند، برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

در صورتی که شرکتی پس از عضویت، مبلغی را پرداخت کند، درصدی از آن مبلغ به عنوان حق همکاری برای شما در نظر گرفته خواهد شد که از ناحیه کاربری خود می توانید تمام جزئیات را مشاهده کنید و در هر زمانی می توانید درخواست پرداخت کنید. کل مبلغ چند ساعت پس از درخواست شما به حسابتان واریز خواهد شد.

مبلغی که ممکن است مشتریان پرداخت کنند با توجه به امتیازات انتخابی آنها متفاوت است. کمترین مبلغ 120.000 تومان و بیشترین مبلغ 350.000 تومان است.

حق همکاری:  50% مبلغ پرداختی مشتری

حق همکاری برای همکاران فعال که در ماه بیش از 10 پرداخت از لینک آنها آمده باشد:  60% از پرداختهای آن ماه

 

پشتیبانی: در صورت داشتن هرگونه سوال، با شماره 09166533229 ارتباط برقرار نمایید.

 

ورود به ناحیه کاربری همکاران

ثبت نام در سیستم همکاری و شروع کسب درآمد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP