سیستم همکاری و کسب درآمد

 

کسب درآمد عالی - بدون ریسک - بدون محدودیت

در این سیستم شما به ازای کاری که انجام می دهید درآمد کسب می کنید. میزان درآمد شما بستگی به تلاشتان دارد.

سعی کرده ایم در این صفحه روش کار، میزان درآمد و سایر موارد را بطور کامل توضیح دهیم. لطفا مطالب زیر را به دقت مطالعه کنید و اگر سوالی باقی ماند می توانید با شماره انتهای متن با ما در ارتباط باشید.

 

نحوه کسب درآمد

سیستم کسب درآمد مختص اعضای طلایی سایت است. شما یک بار عضویت خود را ارتقا می دهید و برای همیشه امکان کسب درآمد خواهید داشت. (در واقع درآمد شما در سیستم کسب درآمد از همین حق عضویت ها تامین و پرداخت می شود)

با خرید عضویت طلایی، امتیازات زیر را به دست خواهید آورد:

1- امکان استفاده از سیستم کسب درآمد

2- امکان سفارش محصولات و خدمات سایت صنعت ایندکس با 50% تخفیف (از این امتیاز هم می توانید برای بازاریابی و کسب درآمد استفاده کنید)

 

چه کاری؟

با پرداخت مبلغ عضویت طلایی در پایین این صفحه بصورت اینترنتی، به صفحه کسب درآمد هدایت خواهید شد. در آنجا پس از ثبت نام و ورود به ناحیه کاربری، یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار می دهیم. شما باید دیگران را ترغیب کنید تا با کلیک کردن روی لینک شما، در این سیستم کسب درآمد عضو شوند و شروع به کسب درآمد کنند. برای این کار می توانید لینک خود را در سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

 

چقدر درآمد؟

افراد با کلیک بر روی لینک اختصاصی شما به همین صفحه وارد می شوند و برای اینکه بتوانند کسب درآمدشان را شروع کنند باید امتیاز عضویت طلایی را خریداری کنند. وقتی کسی که از طرف شما وارد این صفحه شده عضویت طلایی را با مبلغ 9.000 تومان خریداری کند، مبلغ 6.300 تومان یعنی 70% نصیب شما می شود.

تمام افرادی که از لینک شما وارد سایت شده و مبلغ عضویت طلایی را پرداخت کرده اند و میزان درآمد شما در ناحیه کاربری قابل مشاهده خواهد بود و در هر زمانی که درخواست بدهید در کمتر از 24 ساعت به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

در جدول زیر نمونه ای از میزان درآمد ماهیانه بر اساس تعداد فروش روزانه را مشاهده می کنید.

تعداد فروش در روز

درآمد ماهیانه (ریال)

5 9.450.000
10 18.900.000
20 37.800.000
100 189.000.000

 

شرایط کاری

استفاده از سیستم کسب درآمد مختص اعضای طلایی سایت است. اعضای طلایی همچنین می توانند محصولات و خدمات صنعت ایندکس را برای همیشه با 50% تخفیف سفارش دهند. مبلغ خرید عضویت طلایی فقط 9 هزار تومان است که فقط یک بار آن را پرداخت می کنید و پس از آن می توانید تلاش خود را شروع کرده و درآمد نامحدود داشته باشید. 6.300 تومان از این مبلغ بلافاصله به کسی که این سرویس را به شما معرفی کرده پرداخت خواهد شد.

 

خلاصه:

شما عضو طلایی می شوید و سپس برای فروش عضویت طلایی به ما کمک می کنید و از هر فروش 70% سهم شما خواهد بود.

 

تضمین

در صورتی که پس از پرداخت مبلغ عضویت طلایی، به هر دلیلی از سرویس ما ناراضی بودید می توانید کل مبلغ خود را سریع و بدون هیچ بحثی پس بگیرید.

 

یک خبر خوب

وقتی کار را شروع کردید و به فروش پنجم رسیدید، تمام مبلغی که روز اول پرداخت کرده اید را به شما بر می گردانیم.

در این سیستم هیچکس ضرر نمی کند. اگر احیانا موفق نبودید که می توانید مبلغ عضویت را پس بگیرید. اگر موفق بودید هم ما مبلغ اولیه را به شما برمی گردانیم.

اگر اهل تلاش و پشتکار هستید، به جمع ما خوش آمدید.

 

شروع کسب درآمد

برای شروع کار از طریق آیکون زیر مبلغ عضویت طلایی را پرداخت نمایید تا پس از تکمیل پرداخت، به سیستم کسب درآمد هدایت شوید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با شماره 09166533229 در کنار شما هستیم.

 

 

 

راهنمای افزایش درآمد

پس از دریافت امتیاز عضویت طلایی و ثبت نام در سیستم و مشاهده لینک اختصاصی در ناحیه کاربری، می توانید از جملات زیر در سایت ها و شبکه های اجتماعی جهت بازاریابی استفاده کنید. حتما زیر جمله مورد نظر لینک اختصاصی خودتان را قرار دهید.

* کسب درآمد عالی- بدون ریسک- بدون محدودیت

* کسب درآمد میلیونی از اینترنت

* کسب درامد عالی در منزل

* آیا می دانید چگونه از اینترنت درآمد کسب کنید؟

* آموزش کسب درامد اینترنتی

* روش ساده و پرسود برای کار اینترنتی در منزل

* دوست داری کار اینترنتی پردرآمد داشته باشی؟

 

در شکل های زیر نمونه ای از تبلیغات را می بینید

 

 


ورود اعضای طلایی به ناحیه کاربری

 

 


 

 

 

 

 
 
 
 
TOP